Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Семінар вихователів ДНЗ

Дата: 22 грудня 2017 о 11:22, Оновлено 5 січня 2018 о 11:30
Автор: Бойчук Л. Я.
456 переглядів

22 грудня 2017 року у закладі дошкільної освіти "Віночок" села П'ядики відбулося методичне об’єднання педагогічних працівників закладів дошкільної освіти П’ядицької, Печеніжинської, Матеївецької, Нижньовербізької об’єднаних територіальних громад. Тема якого була «Формування пізнавальної активності, як один із важливих чинників у підготовці дошкільників».

22 грудня 2017 року для гостей гостинно відчинив свої двері заклад дошкільної освіти "Віночок", що знаходиться в селі П’ядики ОТГ. Тут відбулося методичне об’єднання педагогічних працівників закладів дошкільної освіти П’ядицької, Печеніжинської, Матеївецької, Нижньовербізької об’єднаних територіальних громад. Тема якого була «Формування пізнавальної активності, як один із важливих чинників у підготовці дошкільників».
Розпочалося МО з екскурсії – огляду дитячого садочку, яку провела завідувач Бойчук Л.Я. Вихователь Прислупська О.Я., та музичний керівник Венгринюк Г.В., разом з вихованцями старшої групи підготували музичне привітання для гостей "Наш чарівний віночок". Вихователь Остафійчук О. Р. показала, як проходить адаптація у вихованців ясельної групи та на скільки важливим є налагодження роботи у співпраці з батьками вихованців. В молодшій групі учасники МО мали змогу переглянути заняття з розвитку мовлення та художньої літератури. Діти слухали оповідання В. Сухомлинського "Де береться краплинка?" та вірш Т.Масенко "Новорічна", тут з вихованцями проводила роботу вихователь Івасюк В.В. Музично-театралізоване дійство "Казка Різдвяної зірки" яке підготувала вихователь Мартинюк Г. Д. і вихованці середньої групи, подарували гостям новорічний настрій та приємні враження напередодні Новорічних та Різдвяних свят. За свої старання всі вихованці і вихователі "Віночка" отримали похвалу від гостей, а також гучні оплески.
В кінці засідання педагоги поділилися враженнями від проведеної роботи, а головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту П’ядицької ОТГ Рудик І.В. та голова МО Струтинська О.П. підсумували роботу методичного об’єднання та подякували педагогам за активну участь.
Відділ освіти, культури, молоді та спорту П’ядицької ОТГ висловлює подяку педагогічному та технічному персоналу і батьківському колективу закладу дошкільної освіти «Віночок» за високу професійну підготовку до заходу .

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.